محل تبلیغات شما

از اسفند که قراردادرو با شرکت تمدید نکردم رسما و اسما بیکار محسوب میشم . یکم بعد ا ز تعطیلات دنبال کار رفتم ولی اوضاع خرابه و ملت میخوان فقط از چیپ ترین حالت ممکنه و تخمی ترین کارا براشون عکس بگیری که من نیستم واقعا . یه چند وقتی هم رفتم برای کار تو یه اتلیه کودک ، ولی دیدم اون حجم از کار واقعا آزار دهنده است برام . همون گروه عکاسی که داشتیم برای عروسی رو فعلا دارم کار میکنم و سه تا عروسی رو رفتیم عکس گرفتم و جالب بود ، ساری و کرج و داماد فرانسوی . بیشتر ازینکه با کار حا کنم با بچه های گروه حال میکنم و دارم از همنشینی باهاشون لذت میبرم و یاد میگیرم ازشون ، کار هم مقداری ملایم شده ی کار پر زرق  برق عروسیه که هر ادمی به نوعی برنامه ریزیش میکنه .

پروژه های شهرام یهویی پیش میاد  و یهویی هم کنسل میشه و هنوز دنبال یه پروژه ی به ثمر نشسته ایم .

چند شب پیش یه ماشینی خورد به یه ماشین دیگه و بعدش با شتاب با ماشین م تصادف کرد، چند شب قبلشم یکی زده بود به ماشین پارک شده و گلگیر ماشینو در رو ترده بود و باید برم پیش .

چند وقتیه دارم برای موضوع مجموعه عکس کلاس عکاسیم تلاش میکنم و میگردم که بتونم یه موضوع خوب پیدا کنم که هنوز موفق نشدم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها