محل تبلیغات شما

داشتم به این فکر میکردم که راضیم از الانم . 

نه اینکه خیلی خوشحال باشم ، پیشرفت کرده باشم یا ازین چیزا .از چیزای کوچیکی  که دارم، خوشحالم . از وسیله هایی که برا ی خونه خریدم، از جاییکه انتخاب کردم برای زندگی ، خونه ای که گرفتیم ، نهایی رنگی پنگی که با بدبختی از استانبول خریدم ،  ظرفهای چوبی که خیلیاشون پارسال خریدم و یه سریشم هفته پیش خریدم  . اینا خیلی کوچیک به نظر میان اما نگاه که میکنم اینا باعث میشه بفهمم که این شرایط و زندگی همش انتخاب خودم بوده و خودم گوشه گوشه اشو چیدم . خوشحالم و واقعا وقتایی که یاد خدا میوفتم شکر میکنم . برای خونواده ی خوبم و خونواده خوبش اخلاق خوبش . هیچی پرفکت نیس ،من هنوز  بعد سه ماه خونم تکمیل نشده و کارایی که مونده ی شهرام باید انجام بده و دوماهی هست قراره هالوژنهای سوخته رو عوض کنه و قرنیزهایی که با بدبختی از پل چوبی خریدم رو وصل کنه یا لوستر تو اتاقو ولی اینام بلاخره انجام میشه و واقعا خوشحال میشم و بلاخره میتونم کم کم دوستانو دعوت کنم . 

زندگی دوتایی چیز جالبیه ، چند باری باهم بحث کردیم و عمیقا ناراحت شدم ، ولی لازم بوده که این اتفاقا بیوفته . همه چی گل و بلبل نیست و منم انتظار همچی چیزی نداشتم ، دوست دارم درست برم جلو و فکر میکنم الان توی مسیرشم . جمعه به جمعه بعد صبونه خونه رو جمع میکنیم و مرتب میکنیم که یکم شبیه خونه های نو عروس طوری بشه ، بعدشم میریم به خانواده ها سر میزنیم که دلمون یکم باز بشه . بطرز عجیبی دلم تنگ میشه هر وقت میرم خونمون و دلم میخواد برگردم تو اتاق خودم ، بابام خیلی با عشق و هیجان باهام حرف میزنه و همین خیلی خوشحالم میکنه . فکر نمیکردم اینقدر احساساتی باشم .

درسته هنوز از کارم راضی نیستم ولی فشارش خیلی کم شده و روزی سه ساعت بیشتر وقتمو نمیگیره و میتونم بیشتر تمرکز کنم روی کلاس عکاسیم و این یکم دلداریم میده . تو این کلاس تقریبا از بقیه بالاترم و این حس خوبی بهم میده و خوشحالم که لایت روم یاد گرفتن باعث این شد که فرصت رفتن به این کلاس برام پیش بیاد و امیدوارم سال دیگه یه نمایشکاه خوب ازش دربیاد و درکم بیشتر بشه و پیشرفت کنم .

یکم ناراحتم بخاطر از دست دادن دوستای قدیمیم که همه در حال رفتنن و من غصه میخورم که چند وقتی بیشتر ندارمشون و دیگه بار سفر میبندن ، برای اونها عمیقا خوشحالم و برای خودم ناراحت . 

دوست دارم بیشتر بنویسم و اینجا دفترچه  خاطرات پررنگ تری بشه برای روزهای آینده 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها